UVZ2C2R2MED1TA
NichiconNichicon
UVZ2C2R2MED1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2C2R2MED1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2C2R2MED1TA.pdf2.UVZ2C2R2MED1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2C2R2MED1TA
Tau Wae UVZ2C2R2MED1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 966297 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2C2R2MED1TA.pdf2.UVZ2C2R2MED1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 37.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 2.2µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVZ2C2R2MED
UVZ2C2R2MED
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL