UVZ2C100MPD1TD
NichiconNichicon
UVZ2C100MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ2C100MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ2C100MPD1TD.pdf2.UVZ2C100MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ2C100MPD1TD
Tau Wae UVZ2C100MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 410142 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ2C100MPD1TD.pdf2.UVZ2C100MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 41mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-13515-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVZ2C102MRD
UVZ2C102MRD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 65870 pcs
Tikiake: UVZ2C102MRD.pdf
RFQ
UVZ2C100MPD
UVZ2C100MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL