UVZ0J221MDD
NichiconNichicon
UVZ0J221MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ0J221MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ0J221MDD.pdf2.UVZ0J221MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ0J221MDD
Tau Wae UVZ0J221MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1327164 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ0J221MDD.pdf2.UVZ0J221MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 217.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1251
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVZ0J220MDD
UVZ0J220MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 1240331 pcs
Tikiake: UVZ0J220MDD.pdf
RFQ
UVZ0J220MDD1TD
UVZ0J220MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1892832 pcs
Tikiake: UVZ0J220MDD1TD.pdf
RFQ
UVZ0J221MDD1TD
UVZ0J221MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL