UVZ0J101MDD
NichiconNichicon
UVZ0J101MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVZ0J101MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVZ0J101MDD.pdf2.UVZ0J101MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVZ0J101MDD
Tau Wae UVZ0J101MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1356295 pcs Pepa Raraunga 1.UVZ0J101MDD.pdf2.UVZ0J101MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVZ Ripple Current @ Low Frequency 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 142.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1250
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVZ0J103MHD
UVZ0J103MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 157140 pcs
Tikiake: UVZ0J103MHD.pdf
RFQ
UVZ0J101MDD1TD
UVZ0J101MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 2017294 pcs
Tikiake: UVZ0J101MDD1TD.pdf
RFQ
UVZ0J102MPD1TD
UVZ0J102MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Tikiake: UVZ0J102MPD1TD.pdf
UVZ0J101MDH
UVZ0J101MDH
Tikiake: UVZ0J101MDH.pdf
UVZ0J101MDD1TA
UVZ0J101MDD1TA