UVY2G330MHD
NichiconNichicon
UVY2G330MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2G330MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2G330MHD.pdf2.UVY2G330MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2G330MHD
Tau Wae UVY2G330MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78028 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2G330MHD.pdf2.UVY2G330MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 272mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 33 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVY2G2R2MPD1TA
UVY2G2R2MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 437924 pcs
Tikiake: UVY2G2R2MPD1TA.pdf
RFQ
UVY2G330MHD1TN
UVY2G330MHD1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL