UVY2A4R7MDD
NichiconNichicon
UVY2A4R7MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2A4R7MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2A4R7MDD.pdf2.UVY2A4R7MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2A4R7MDD
Tau Wae UVY2A4R7MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1059229 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2A4R7MDD.pdf2.UVY2A4R7MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 32mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 64mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 4.7µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVY2AR22MDD
UVY2AR22MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 1100954 pcs
Tikiake: UVY2AR22MDD.pdf
RFQ
UVY2AR22MDD1TA
UVY2AR22MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1065335 pcs
Tikiake: UVY2AR22MDD1TA.pdf
RFQ
UVY2A4R7MDD1TA
UVY2A4R7MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL