UVY1H682MRD
NichiconNichicon
UVY1H682MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY1H682MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY1H682MRD.pdf2.UVY1H682MRD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY1H682MRD
Tau Wae UVY1H682MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55099 pcs Pepa Raraunga 1.UVY1H682MRD.pdf2.UVY1H682MRD.pdf
Te manawanui 6800µF Te Rahi Whenua Whenua 0.394" (10.00mm)
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa UVY
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-12475
UVY1H682MRD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 2.5A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UVY1H682MRD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
Whakaahua nui 6800µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 50V RADIAL Nga tono 1000 Hrs @ 105°C