UVY1A331MED
NichiconNichicon
UVY1A331MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY1A331MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY1A331MED.pdf2.UVY1A331MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY1A331MED
Tau Wae UVY1A331MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 841176 pcs Pepa Raraunga 1.UVY1A331MED.pdf2.UVY1A331MED.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 495mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVY1A331MED1TA
UVY1A331MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL