UVY0J472MHD
NichiconNichicon
UVY0J472MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY0J472MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY0J472MHD.pdf2.UVY0J472MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY0J472MHD
Tau Wae UVY0J472MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156796 pcs Pepa Raraunga 1.UVY0J472MHD.pdf2.UVY0J472MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 1.09A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.2535A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 4700µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVY0J472MHD1TO
UVY0J472MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL