UVR2W470MRA6
NichiconNichicon
UVR2W470MRA6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2W470MRA6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2W470MRA6.pdf2.UVR2W470MRA6.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2W470MRA6
Tau Wae UVR2W470MRA6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4058 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2W470MRA6.pdf2.UVR2W470MRA6.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 290mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 464mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose