UVR2G101MRD6
NichiconNichicon
UVR2G101MRD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2G101MRD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2G101MRD6.pdf2.UVR2G101MRD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2G101MRD6
Tau Wae UVR2G101MRD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59979 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2G101MRD6.pdf2.UVR2G101MRD6.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 848mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1235
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose