UVR2E471MRA
NichiconNichicon
UVR2E471MRA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2E471MRA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2E471MRA.pdf2.UVR2E471MRA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2E471MRA
Tau Wae UVR2E471MRA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5650 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2E471MRA.pdf2.UVR2E471MRA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.84A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.492" (12.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose