UVR2E010MED1TA
NichiconNichicon
UVR2E010MED1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2E010MED1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2E010MED1TA.pdf2.UVR2E010MED1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2E010MED1TA
Tau Wae UVR2E010MED1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1793082 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2E010MED1TA.pdf2.UVR2E010MED1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.2mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17447-3
UVR2E010MED1TA-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose