UVR2CR47MED
NichiconNichicon
UVR2CR47MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2CR47MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2CR47MED.pdf2.UVR2CR47MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2CR47MED
Tau Wae UVR2CR47MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1065501 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2CR47MED.pdf2.UVR2CR47MED.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 15mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1156
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR2C4R7MED1TA
UVR2C4R7MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 1710627 pcs
Tikiake: UVR2C4R7MED1TA.pdf
RFQ
UVR2CR47MED1TD
UVR2CR47MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.47UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 1873386 pcs
Tikiake: UVR2CR47MED1TD.pdf
RFQ
UVR2CR47MED1TA
UVR2CR47MED1TA