UVR2A4R7MDD1TA
NichiconNichicon
UVR2A4R7MDD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2A4R7MDD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 100V T/H
Ngā Rauemi: 1.UVR2A4R7MDD1TA.pdf2.UVR2A4R7MDD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2A4R7MDD1TA
Tau Wae UVR2A4R7MDD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 100V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1134049 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2A4R7MDD1TA.pdf2.UVR2A4R7MDD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14732-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose