UVR2A102MRD6
NichiconNichicon
UVR2A102MRD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR2A102MRD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR2A102MRD6.pdf2.UVR2A102MRD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR2A102MRD6
Tau Wae UVR2A102MRD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80239 pcs Pepa Raraunga 1.UVR2A102MRD6.pdf2.UVR2A102MRD6.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 1.38A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.587A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14310
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose