UVR1V682MRD6
NichiconNichicon
UVR1V682MRD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1V682MRD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1V682MRD6.pdf2.UVR1V682MRD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1V682MRD6
Tau Wae UVR1V682MRD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72855 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1V682MRD6.pdf2.UVR1V682MRD6.pdf
Te manawanui 6800µF Te Rahi Whenua Whenua 0.492" (12.50mm)
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa UVR
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-1091 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 2.9A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UVR1V682MRD6 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.260" (32.00mm)
Whakaahua nui 6800µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 85°C