UVR1H471MHD1TO
NichiconNichicon
UVR1H471MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1H471MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1H471MHD1TO.pdf2.UVR1H471MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1H471MHD1TO
Tau Wae UVR1H471MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 370179 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1H471MHD1TO.pdf2.UVR1H471MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 760mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.14A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12789-3
Q3995972
UVR1H471MHD1TO-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1H4R7MDD
UVR1H4R7MDD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 1477771 pcs
Tikiake: UVR1H4R7MDD.pdf
RFQ
UVR1H471MHD1AA
UVR1H471MHD1AA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 5515 pcs
Tikiake: UVR1H471MHD1AA.pdf
RFQ
UVR1H471MHD
UVR1H471MHD