UVR1H332MHD
NichiconNichicon
UVR1H332MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1H332MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1H332MHD.pdf2.UVR1H332MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1H332MHD
Tau Wae UVR1H332MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74351 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1H332MHD.pdf2.UVR1H332MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 2.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.875A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1113
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 3300µF Nga tono General Purpose