UVR1H101MPD1TA
NichiconNichicon
UVR1H101MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1H101MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1H101MPD1TA.pdf2.UVR1H101MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1H101MPD1TA
Tau Wae UVR1H101MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1483054 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1H101MPD1TA.pdf2.UVR1H101MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 390mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1H102MHD1TO
UVR1H102MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 224239 pcs
Tikiake: UVR1H102MHD1TO.pdf
RFQ
UVR1H103MRD
UVR1H103MRD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10000UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 42978 pcs
Tikiake: UVR1H103MRD.pdf
RFQ
UVR1H101MPD
UVR1H101MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL