UVR1E470MDD6
NichiconNichicon
UVR1E470MDD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1E470MDD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1E470MDD6.pdf2.UVR1E470MDD6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1E470MDD6
Tau Wae UVR1E470MDD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 941469 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1E470MDD6.pdf2.UVR1E470MDD6.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17359
UVR1E470MDD6-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1E471MPD
UVR1E471MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 813182 pcs
Tikiake: UVR1E471MPD.pdf
RFQ
UVR1E472MHD
UVR1E472MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 108123 pcs
Tikiake: UVR1E472MHD.pdf
RFQ
UVR1E470MDD6TP
UVR1E470MDD6TP
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL