UVR1E330MDD6
NichiconNichicon
UVR1E330MDD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1E330MDD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1E330MDD6.pdf2.UVR1E330MDD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1E330MDD6
Tau Wae UVR1E330MDD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 868976 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1E330MDD6.pdf2.UVR1E330MDD6.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.059" (1.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1E223MRA
UVR1E223MRA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22000UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 5733 pcs
Tikiake: UVR1E223MRA.pdf
RFQ
UVR1E332MHD
UVR1E332MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 151631 pcs
Tikiake: UVR1E332MHD.pdf
RFQ
UVR1E330MDD
UVR1E330MDD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: UVR1E330MDD.pdf
UVR1E330MDD6TP
UVR1E330MDD6TP