UVR1E222MHD
NichiconNichicon
UVR1E222MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1E222MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1E222MHD.pdf2.UVR1E222MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1E222MHD
Tau Wae UVR1E222MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190633 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1E222MHD.pdf2.UVR1E222MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 1.55A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7825A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1066
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2200µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1E330MDA
UVR1E330MDA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 5624 pcs
Tikiake: UVR1E330MDA.pdf
RFQ
UVR1E222MHA
UVR1E222MHA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 3986 pcs
Tikiake: UVR1E222MHA.pdf
RFQ
UVR1E222MHD1TO
UVR1E222MHD1TO