UVR1C471MPD1TA
NichiconNichicon
UVR1C471MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1C471MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1C471MPD1TA.pdf2.UVR1C471MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1C471MPD1TA
Tau Wae UVR1C471MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1402172 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1C471MPD1TA.pdf2.UVR1C471MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 660mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1C682MHA
UVR1C682MHA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 4840 pcs
Tikiake: UVR1C682MHA.pdf
RFQ
UVR1C472MHA
UVR1C472MHA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 4499 pcs
Tikiake: UVR1C472MHA.pdf
RFQ
UVR1C471MPD
UVR1C471MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL