UVR1A220MDD
NichiconNichicon
UVR1A220MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVR1A220MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVR1A220MDD.pdf2.UVR1A220MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVR1A220MDD
Tau Wae UVR1A220MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1392825 pcs Pepa Raraunga 1.UVR1A220MDD.pdf2.UVR1A220MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVR Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-1018
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVR1A221MEA
UVR1A221MEA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 5402 pcs
Tikiake: UVR1A221MEA.pdf
RFQ
UVR1A220MDD6
UVR1A220MDD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 895880 pcs
Tikiake: UVR1A220MDD6.pdf
RFQ
UVR1A220MDD1TA
UVR1A220MDD1TA
Tikiake: UVR1A220MDD1TA.pdf
UVR1A153MHD
UVR1A153MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15000UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UVR1A153MHD.pdf
UVR1A220MDA
UVR1A220MDA
Tikiake: UVR1A220MDA.pdf
UVR1A220MDD1TD
UVR1A220MDD1TD