UVP1V100MDD
NichiconNichicon
UVP1V100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP1V100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP1V100MDD.pdf2.UVP1V100MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP1V100MDD
Tau Wae UVP1V100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 992893 pcs Pepa Raraunga 1.UVP1V100MDD.pdf2.UVP1V100MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 43mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 86mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 10µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVP1J470MPD1TD
UVP1J470MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 407665 pcs
Tikiake: UVP1J470MPD1TD.pdf
RFQ
UVP1J470MPD
UVP1J470MPD
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 316013 pcs
Tikiake: UVP1J470MPD.pdf
RFQ
UVP1V100MDD1TA
UVP1V100MDD1TA
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL