UVP1E220MED
NichiconNichicon
UVP1E220MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP1E220MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP1E220MED.pdf2.UVP1E220MED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP1E220MED
Tau Wae UVP1E220MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1039411 pcs Pepa Raraunga 1.UVP1E220MED.pdf2.UVP1E220MED.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 130mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16126
UVP1E220MED-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVP1E222MHD
UVP1E222MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 73152 pcs
Tikiake: UVP1E222MHD.pdf
RFQ
UVP1E220MED1TA
UVP1E220MED1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL