UVP1E100MDD
NichiconNichicon
UVP1E100MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP1E100MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP1E100MDD.pdf2.UVP1E100MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP1E100MDD
Tau Wae UVP1E100MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 904789 pcs Pepa Raraunga 1.UVP1E100MDD.pdf2.UVP1E100MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 42mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Bi-Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVP1E100MDD1TA
UVP1E100MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL