UVP1C220MDD
NichiconNichicon
UVP1C220MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP1C220MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP1C220MDD.pdf2.UVP1C220MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP1C220MDD
Tau Wae UVP1C220MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 914069 pcs Pepa Raraunga 1.UVP1C220MDD.pdf2.UVP1C220MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 114mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6077
UVP1C220MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVP1C101MPD1TA
UVP1C101MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 531294 pcs
Tikiake: UVP1C101MPD1TA.pdf
RFQ
UVP1C220MDD1TA
UVP1C220MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 810818 pcs
Tikiake: UVP1C220MDD1TA.pdf
RFQ
UVP1C100MDD1TD
UVP1C100MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: UVP1C100MDD1TD.pdf
UVP1C101MPD1TD
UVP1C101MPD1TD
Tikiake: UVP1C101MPD1TD.pdf
UVP1C220MDD1TD
UVP1C220MDD1TD