UVP0J471MPD
NichiconNichicon
UVP0J471MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVP0J471MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVP0J471MPD.pdf2.UVP0J471MPD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVP0J471MPD
Tau Wae UVP0J471MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 325569 pcs Pepa Raraunga 1.UVP0J471MPD.pdf2.UVP0J471MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVP Ripple Current @ Low Frequency 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 555mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Bi-Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17350
UVP0J471MPD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVP1A101MED
UVP1A101MED
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 522337 pcs
Tikiake: UVP1A101MED.pdf
RFQ
UVP0J472MHD
UVP0J472MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 122585 pcs
Tikiake: UVP0J472MHD.pdf
RFQ
UVP0J471MPD1TD
UVP0J471MPD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL