UVK2G3R3MPD1TA
NichiconNichicon
UVK2G3R3MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK2G3R3MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK2G3R3MPD1TA.pdf2.UVK2G3R3MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK2G3R3MPD1TA
Tau Wae UVK2G3R3MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 372918 pcs Pepa Raraunga 1.UVK2G3R3MPD1TA.pdf2.UVK2G3R3MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 48mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 76.8mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 3.3µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK2G2R2MPD1TA
UVK2G2R2MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 538451 pcs
Tikiake: UVK2G2R2MPD1TA.pdf
RFQ
UVK2G3R3MPD
UVK2G3R3MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL