UVK2G100MPD1TD
NichiconNichicon
UVK2G100MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK2G100MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK2G100MPD1TD.pdf2.UVK2G100MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK2G100MPD1TD
Tau Wae UVK2G100MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 377488 pcs Pepa Raraunga 1.UVK2G100MPD1TD.pdf2.UVK2G100MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 144mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-7459-2
493-7459-2-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK2G220MHD1TO
UVK2G220MHD1TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 127256 pcs
Tikiake: UVK2G220MHD1TO.pdf
RFQ
UVK2G100MPD
UVK2G100MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL