UVK2D0R1MED
NichiconNichicon
UVK2D0R1MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK2D0R1MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.1UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK2D0R1MED.pdf2.UVK2D0R1MED.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK2D0R1MED
Tau Wae UVK2D0R1MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.1UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 994458 pcs Pepa Raraunga 1.UVK2D0R1MED.pdf2.UVK2D0R1MED.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 2.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.36mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK2C680MHD
UVK2C680MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 262787 pcs
Tikiake: UVK2C680MHD.pdf
RFQ
UVK2D010MED1TD
UVK2D010MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 200V RADIAL
I roto i te taonga: 1774902 pcs
Tikiake: UVK2D010MED1TD.pdf
RFQ
UVK2D0R1MED1TD
UVK2D0R1MED1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.1UF 20% 200V RADIAL