UVK2A4R7MDD
NichiconNichicon
UVK2A4R7MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK2A4R7MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK2A4R7MDD.pdf2.UVK2A4R7MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK2A4R7MDD
Tau Wae UVK2A4R7MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1183176 pcs Pepa Raraunga 1.UVK2A4R7MDD.pdf2.UVK2A4R7MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 45mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 90mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 4.7µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK2A680MPD
UVK2A680MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 345300 pcs
Tikiake: UVK2A680MPD.pdf
RFQ
UVK2A4R7MDD1TA
UVK2A4R7MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 1254762 pcs
Tikiake: UVK2A4R7MDD1TA.pdf
RFQ
UVK2A470MPD1TA
UVK2A470MPD1TA
Tikiake: UVK2A470MPD1TA.pdf
UVK2A4R7MDD1TD
UVK2A4R7MDD1TD