UVK1V682MHD
NichiconNichicon
UVK1V682MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK1V682MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK1V682MHD.pdf2.UVK1V682MHD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK1V682MHD
Tau Wae UVK1V682MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92477 pcs Pepa Raraunga 1.UVK1V682MHD.pdf2.UVK1V682MHD.pdf
Te manawanui 6800µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa UVK
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 35V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-12418
UVK1V682MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 2.8A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Waehanga Kaihanga UVK1V682MHD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
Whakaahua nui 6800µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 85°C