UVK1V470MDD
NichiconNichicon
UVK1V470MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK1V470MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK1V470MDD.pdf2.UVK1V470MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK1V470MDD
Tau Wae UVK1V470MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1322737 pcs Pepa Raraunga 1.UVK1V470MDD.pdf2.UVK1V470MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 260mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16447
UVK1V470MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK1V471MPD
UVK1V471MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 445878 pcs
Tikiake: UVK1V471MPD.pdf
RFQ
UVK1V470MDD1TA
UVK1V470MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL