UVK1V102MHD
NichiconNichicon
UVK1V102MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK1V102MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK1V102MHD.pdf2.UVK1V102MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK1V102MHD
Tau Wae UVK1V102MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 190586 pcs Pepa Raraunga 1.UVK1V102MHD.pdf2.UVK1V102MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 1.15A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3225A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK1J680MPD1TD
UVK1J680MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 351371 pcs
Tikiake: UVK1J680MPD1TD.pdf
RFQ
UVK1J680MPD1TA
UVK1J680MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 454629 pcs
Tikiake: UVK1J680MPD1TA.pdf
RFQ
UVK1V102MHD1TO
UVK1V102MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL