UVK1H3R3MDD
NichiconNichicon
UVK1H3R3MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK1H3R3MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK1H3R3MDD.pdf2.UVK1H3R3MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK1H3R3MDD
Tau Wae UVK1H3R3MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1349528 pcs Pepa Raraunga 1.UVK1H3R3MDD.pdf2.UVK1H3R3MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 35mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 3.3µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK1H331MPD
UVK1H331MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 341678 pcs
Tikiake: UVK1H331MPD.pdf
RFQ
UVK1H3R3MDD1TD
UVK1H3R3MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL