UVK1H010MDD
NichiconNichicon
UVK1H010MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK1H010MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK1H010MDD.pdf2.UVK1H010MDD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK1H010MDD
Tau Wae UVK1H010MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1253197 pcs Pepa Raraunga 1.UVK1H010MDD.pdf2.UVK1H010MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK1H0R1MDD1TD
UVK1H0R1MDD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 2147896 pcs
Tikiake: UVK1H0R1MDD1TD.pdf
RFQ
UVK1H0R1MDD1TA
UVK1H0R1MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 1292818 pcs
Tikiake: UVK1H0R1MDD1TA.pdf
RFQ
UVK1H010MDD1TD
UVK1H010MDD1TD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL