UVK1A221MDD
NichiconNichicon
UVK1A221MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVK1A221MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVK1A221MDD.pdf2.UVK1A221MDD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVK1A221MDD
Tau Wae UVK1A221MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1377217 pcs Pepa Raraunga 1.UVK1A221MDD.pdf2.UVK1A221MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UVK Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 330mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17327
UVK1A221MDD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UVK105CH4R7JW-F
UVK105CH4R7JW-F
Kaihanga: Taiyo Yuden
Whakaahuatanga: CAP CER 4.7PF 50V C0H 0402
I roto i te taonga: 1625715 pcs
Tikiake: UVK105CH4R7JW-F.pdf
RFQ
UVK1A221MDD1TA
UVK1A221MDD1TA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL