UUT1H0R1MCL1GS
NichiconNichicon
UUT1H0R1MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUT1H0R1MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUT1H0R1MCL1GS.pdf2.UUT1H0R1MCL1GS.pdf3.UUT1H0R1MCL1GS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUT1H0R1MCL1GS
Tau Wae UUT1H0R1MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rahi / Rahi 0.157" Dia (4.00mm)
Raupapa UUT Ripple Current @ High Frequency 1.5mA @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Original-Reel® Paa / Case Radial, Can - SMD
Ētahi Ingoa 493-6254-6 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 0.1µF Nga tono General Purpose