UUQ1E470MCL1GS
NichiconNichicon
UUQ1E470MCL1GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUQ1E470MCL1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUQ1E470MCL1GS.pdf2.UUQ1E470MCL1GS.pdf3.UUQ1E470MCL1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUQ1E470MCL1GS
Tau Wae UUQ1E470MCL1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 47µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa UUQ
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Audio
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 25V Paa / Case 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Ētahi Ingoa 493-3206-2
UUQ1E470MELCL1GS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 66mA Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga UUQ1E470MCL1GS Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.244" (6.20mm)
Whakaahua nui 47µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Nga tono 1000 Hrs @ 105°C