UUQ0J471MCL6GS
NichiconNichicon
UUQ0J471MCL6GS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUQ0J471MCL6GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUQ0J471MCL6GS.pdf2.UUQ0J471MCL6GS.pdf3.UUQ0J471MCL6GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUQ0J471MCL6GS
Tau Wae UUQ0J471MCL6GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UUQ Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 465mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa UUQ0J471MELCL6GS
UUQ0J471MELCL6GS-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono Audio