UUJ2G330MRQ1MS
NichiconNichicon
UUJ2G330MRQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUJ2G330MRQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 400V SMD
Ngā Rauemi: UUJ2G330MRQ1MS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUJ2G330MRQ1MS
Tau Wae UUJ2G330MRQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 400V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga UUJ2G330MRQ1MS.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.831" L x 0.831" W (21.10mm x 21.10mm) Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UUJ Ripple Current @ Low Frequency 160mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 256mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose