UUJ2E680MRQ1MS
NichiconNichicon
UUJ2E680MRQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUJ2E680MRQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD
Ngā Rauemi: UUJ2E680MRQ1MS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUJ2E680MRQ1MS
Tau Wae UUJ2E680MRQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4361 pcs Pepa Raraunga UUJ2E680MRQ1MS.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.831" L x 0.831" W (21.10mm x 21.10mm) Rahi / Rahi 0.787" Dia (20.00mm)
Raupapa UUJ Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 68µF