UUJ1V331MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUJ1V331MNQ1ZD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUJ1V331MNQ1ZD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUJ1V331MNQ1ZD.pdf2.UUJ1V331MNQ1ZD.pdf3.UUJ1V331MNQ1ZD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUJ1V331MNQ1ZD
Tau Wae UUJ1V331MNQ1ZD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UUJ Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tray Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 330µF Nga tono General Purpose