UUJ1C102MNQ6MS
NichiconNichicon
UUJ1C102MNQ6MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUJ1C102MNQ6MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUJ1C102MNQ6MS.pdf2.UUJ1C102MNQ6MS.pdf3.UUJ1C102MNQ6MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUJ1C102MNQ6MS
Tau Wae UUJ1C102MNQ6MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UUJ Ripple Current @ Low Frequency 630mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 724.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-7433-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose