UUG2E680MNQ6MS
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUG2E680MNQ6MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUG2E680MNQ6MS.pdf2.UUG2E680MNQ6MS.pdf3.UUG2E680MNQ6MS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUG2E680MNQ6MS
Tau Wae UUG2E680MNQ6MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UUG Ripple Current @ Low Frequency 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 784mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose