UUG2C470MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2C470MNQ1ZD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUG2C470MNQ1ZD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 160V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUG2C470MNQ1ZD.pdf2.UUG2C470MNQ1ZD.pdf3.UUG2C470MNQ1ZD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUG2C470MNQ1ZD
Tau Wae UUG2C470MNQ1ZD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 160V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UUG Ripple Current @ Low Frequency 370mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 592mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tray
Paa / Case Radial, Can - SMD Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 47µF