UUG0J103MNQ1MS
NichiconNichicon
UUG0J103MNQ1MS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UUG0J103MNQ1MS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: 1.UUG0J103MNQ1MS.pdf2.UUG0J103MNQ1MS.pdf3.UUG0J103MNQ1MS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
75 pcs
150 pcs
375 pcs
525 pcs
750 pcs
1875 pcs
3750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UUG0J103MNQ1MS
Tau Wae UUG0J103MNQ1MS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UUG Ripple Current @ Low Frequency 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-7415-2
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose